Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą 14.08.2022 r. 


Dziś o godz. 17.30 Nieszpory.

Poniedziałek - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedziele. Na każdej Mszy św. poświęcenie bukietów ziół i kwiatów.

Środa - święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krakowskiej. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Piątek - O godz. 15.00 Msza św. w int. zmarłych, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Miłosierdzia Bożego.

Sobota - wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

W przyszłą niedzielę organizowana będzie przy kościele zbiórka na media katolickie.

Jak co roku, we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” będzie w naszej parafii organizowana zbiórka elektrośmieci /sprzętu RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery - dokładna lista wywieszona w gablocie/. Dochód ze zbiórki będzie wsparciem dla polskich misjonarzy pracujących w najbiedniejszych krajach i naszych rodaków, którzy pozostali na wschodzie. Odbędzie się ona dnia 22 sierpnia /poniedziałek/ do godz. 13.00. O tej godzinie sprzęt zostanie zabrany przez organizatora. Z uwagi na to, że dzień poprzedzający odbiór sprzętu to niedziela, bardzo prosimy o znoszenie sprzętu w godzinach wieczornych, po Mszach świętych i przedpołudniowych w poniedziałek. Sprzęt składamy jak najbliżej chodnika przed gablotami parafialnymi.

Copyright