Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu 27.11.2022 r.

W dzisiejszą niedzielę, rozpoczynamy czas adwentu i nowy rok liturgiczny w którym poprzez przeżywanie tajemnic naszej wiary, podążamy do naszego celu ostatecznego, którym jest zbawienie.
O godz. 17.30 Nieszpory adwentowe.
Przy kościele zbiórka do puszek na media katolickie.

W tygodniu Roraty o godz. 7.00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a w sposób szczególny dzieci i młodzież.

Środa - święto św. Andrzeja, Apostoła.

Czwartek - Godzina Święta o godz. 17.00 prowadzona przez Straż Honorową NSPJ.

Piątek - z racji pierwszego piątku odwiedziny chorych od godz. 8.30. Spowiedź od godz. 16.30.
Przypominamy, że w pierwsze piątki kancelaria jest nieczynna.

Sobota - wsp. św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7.00 a po nim zmianka różańcowa. Nasz Arcybiskup prosi by do intencji wynagradzających Niepokalanemu Sercu MB dołączyć modlitwę za naszą Ojczyznę.

W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.

Na cmentarzy parafialnym w Chełmku, przeprowadzana jest inwentaryzacja grobów. Dlatego ks. Proboszcz z parafii MB Królowej Polski prosi i uzupełnienie deklaracji dysponenckiej, która znajduje się na stronie internetowej tamtejszej parafii. Sposób wypełnienia jest tam szczegółowo opisany. Kto woli wersję papierową, to będą ona do pobrania w naszej i tamtejszej parafii.