Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu 03.03.2024 r.

Dziś w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Jarosław Chlebda.
Plan Rekolekcji:

Niedziela 3.03

7.00 Msza św. z nauką ogólną. 8.30 Msza św. z nauką ogólną.
10.00 Msza św. z nauką ogólną.
11.30 Msza św. z nauką ogólną.
17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

9.00 Msza św. z nauką ogólną.
11.00 Nauka rekolekcyjna dla młodszych dzieci.
12.00 Nauka rekolekcyjna dla starszych klas Szkoły Podstawowej.

9.00 Msza św. z nauką ogólną.
11.00 Nauka rekolekcyjna dla młodszych dzieci.
12.00 Nauka rekolekcyjna dla starszych klas Szkoły Podstawowej.
18.00 Msza św. z nauką ogólną.

Środa - zakończenie rekolekcji.

9.00 Msza św. z nauką ogólną.
11.00 Msza św. z nauką dla chorych i Sakramentem Namaszczenia Chorych.
16.00 Msza św. z nauką dla uczniów Szkoły Podstawowej
18.00 Msza św. z nauką ogólną

Składka na Mszach św. w tym dniu, niech będzie wyrazem naszej wdzięczności dla ks. Rekolekcjonisty który przeprowadzi nas przez ten czas rekolekcji.

Nasza parafialna ,,Rodzina Kolpinga" chcąc wesprzeć Rodzinę Kolpinga Archidiecezji Krakowskiej, która od niedawna prowadzi w Krakowie Hospicjum, przed kościołem organizuje kiermasz książeczek dotyczących spowiedzi, rachunku sumienia, dobrego przeżycia Wielkiego Postu oraz przeżywania swojego cierpienia i choroby w jedności z Cierpieniem Chrystusa. Książeczki te, nie mają podanej ceny. Każda ofiara złożona przy ich zakupie będzie przeznaczona na działalność niedawno powstałego hospicjum. Będą także rozprowadzać darmowe egzemplarze czasopisma "Dobra Nowina".

Od przyszłej niedzieli parafialna grupa Caritas przed kościołem będzie organizowała kiermasz wielkanocny. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na paczki dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii.

Poniedziałek - święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej.
Spotkanie Koła św. Józefa, ze względu na rekolekcje, odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Czwartek - różaniec mężczyzn o godz. 17.30.

Piątek - Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15 a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.45.