OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu 28.02.2021 r.

Dziś o godz. 17.00 Gorzkie Żale.

Poniedziałek - po Mszy św. Wieczornej Nowenna do św. Józefa. Po Nowennie zapraszamy do salki na spotkanie czcicieli św. Józefa.

Środa  - po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Czwartek  - święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej. Od godz. 17.00 Godzina Święta.

Piątek - pierwszy piątek miesiąca: odwiedziny chorych od godz. 8.30, spowiedź od godz. 16.30. O godz. 17.15 Droga Krzyżowa dla dzieci a 18.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży. 

Sobota - z racji pierwszej soboty miesiąca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Marii Panny, następnie adoracja z medytacją różaniec. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje. Na Mszach św. nauki ogólne a na Gorzkich Żalach kazanie pasyjne. Nauki rekolekcyjne dla dzieci będą w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00. Nauki ogólne o godz. 9.00 i 18.00. Nie będzie specjalnej spowiedzi rekolekcyjnej a okazja do spowiedzi będzie przez całe rekolekcje. Starajmy się znaleźć czas na refleksje i modlitwę. Niech w naszych domach będzie czuć atmosferę rekolekcji - tego wyjątkowego czasu łask i nawrócenia.

Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Copyright