XII Niedziela Zwykła - 23 czerwca 2019 r.

1. W dniu dzisiejszym o 17.30 nabożeństwo ku czci NSPJ połączone z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała, w czwartek zakończenie oktawy .

2. W piątek Uroczystość Naj. Serca Pana Jezusa, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, zapraszamy na wieczorną mszę św., poprzedzoną procesją eucharystyczną.  Dziękujemy Straży Honorowej N. Serca P. Jezusa za ustawiczną modlitwę.

3. Podziękowanie parafialnemu Zespołowi Caritas, za przygotowanie dnia chorych i starszych w naszej parafii.

4. Rozpoczął się czas wakacji, wzmacniając ciało warto wzmocnić ducha, wielu korzystając z odpoczynku pogłębia swoją wiarę, poświęcając cząstkę swojego czasu, na udział we mszy św. także w tygodniu, lekturę  Pisma Św., czy wartościowej literatury.

5. Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia w zakrystii lub u ministranta.

6. W kalendarzu liturgicznym:
- jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
- w czwartek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy,
- w piątek Uroczystość NSPJ,
- w sobotę Uroczystość sw. Piotra i Pawła Apostołów.